Труборізи та Акумуляторні інструменти для зняття фаски Bevel Boss®

Пристрій для зняття фаски з акумуляторною батареєю для зняття фаски із зовнішньої або внутрішньої сторони пластикової труби

Властивості:

  • Акумулятор дозволяє швидко знімати фаски на пластикових трубах.
  • Поєднує в собі швидкість, простоту та безпеку при знятті фаски на пластиковій трубі.
  • Завдяки можливості регулювання інструмент дозволяє знімати зовнішні фаски на пластикових трубах діаметром 2″ та більше.
  • Ідеально підходить для пластикових труб великого діаметру.

ІНФОРМАЦІЯ
Акумуляторні інструменти для зняття фаски Bevel Boss® дозволяють швидко та безпечно знімати фаски на пластикових трубах діаметром 2 дюйми та більше. Унікальний дизайн робить модель REED Bevel Boss® єдиним інструментом на ринку, що поєднує безпеку і швидкість при знятті фаски. Цей акумуляторний інструмент служить для зняття фаски на пластикових трубах малого та великого діаметру, у тому числі трубах, що вже укладені в траншею. Цей легкий інструмент значно скорочує час підготовки завдяки високій швидкості зняття фасок належних розмірів під час кількох операцій розрізання. Ці інструменти для зняття фаски використовуються на пластикових трубах із ПВХ та ХПВХ, включаючи C900, Corzan® ХПВХ, Bionax® ПВХО (C909), а також АБС. Фаски використовуються для більшості клейових з’єднань ПВХ-труб, а також для певних з’єднань розмірів у вигляді розтруба з прокладкою. Твердосплавні фасонні фрези гарантують ефективний та гладкий зріз, а також дозволяють регулювати довжину фаски в межах 1 дюйма. Завдяки акумулятору цей інструмент для зняття фаски не виготовляє жодних вихлопних газів! Крім того, напрямна виключає помилки та забезпечує стабільний результат. Щоб уникнути пошкодження прокладки при монтажі труби в трубний розтруб, на ній необхідно зняти фаску. Фаски на клейових з’єднаннях дозволяють рівномірно розподіляти розчин цементного клею та максимально збільшити площу контакту. Завжди дотримуйтесь вказівок виробника труб щодо кута скосу фаски.

На додаток до наборів інструментів для зняття фаски існують також і перехідники, які застосовуються у поєднанні з прямими шліфувальними машинами Milwaukee®, Bosch® або DeWalt®. Ці перехідники дозволяють тимчасово перетворити пряму шліфувальну машину на верстат для зняття фаски.

Акумулятор для зняття фаски також використовується для внутрішньої частини труби. Наприклад, підрядники, які займаються прокладанням комунікацій, вдаються до зачищення внутрішніх край труб, щоб уникнути зачеплення проводів. Щоб виконати внутрішні фаски на пластиковій трубі або кабелепроводі з внутрішнім діаметром 2 дюйми або більше, використовуйте насадку REED з напрямною CPBIDS.

увага: У деяких країнах споживачам, які використовують власні прямі шліфувальні машини, може знадобитися замінити цангу шліфувальної машини для забезпечення відповідності з фасонними фрезами REED.

Модель REED Bevel Boss® забезпечує можливість різноманітного використання, пропонуючи рішення для зняття фаски з труб, сумісне із трьома різними марками шліфувальних машин.