Роторні труборізи

Роторні труборізи можуть розрізати труби великих діаметрів, більшість труб з нержавіючої сталі, ковкого чавуну та литого заліза в умовах невеликого простору.

Властивості:

  • Відразу після завершення розрізання оператором відбувається обламування труби під прямим кутом.
  • Прекрасно підходять для холодного розрізання.

ІНФОРМАЦІЯ
Роторні труборізи можуть розрізати труби великих діаметрів, більшість труб з нержавіючої сталі, ковкого чавуну та литого заліза в умовах невеликого простору. Низькопрофільна конструкція труборізів LCRC дозволяє скоротити вимогу щодо вільного простору навколо труб діаметром замість 16” всього до 4”; всього до 8” для моделей RC20 та RC24; і всього до 11,8” для труборізів RC30 та RC36, призначених для труб великого діаметру. Кожен труборіз має легкознімну рукоятку, яка використовується для обертання труборіза навколо труби в одному напрямку. Ця ж ручка одночасно використовується для підтискання ріжучих роликів при кожному напівобороті. Роторні труборізи є найкращими ручними труборізами для труб із ковкого чавуну. Довга ручка дає добрий важіль, і труборіз робить рівний зріз, перш ніж відрізний ролик проходить половину труби. Труборізи мають міцні корпуси. В усіх моделях труборізів використовуються взаємозамінні відрізні ролики: RCS8-36 для сталі та RCI8-30 для ковкого та литого чавуну. Ролики RCX можуть різати сталеві труби із товщиною стінки до 25/32”.

Роторні труборізи є винаходом компанії REED! Вони забезпечують безпечне та оперативне відрізання труб без докладання великих зусиль за мінімальних експлуатаційних витрат. Вони також гарантують рівний різ і можуть використовуватися де завгодно: у котлованах, під водою, у місцях, де заборонено шум, над головою, у трубних естакадах тощо.