Інструменти для перекриття поліетиленових труб

Reed пропонує найкращі інструменти для перекриття поліетиленових труб діаметром від 1/2″ до 8″ (від 12 мм до 200 мм).

Властивості:

  • Алюмінієві деталі моделі PES2 та інших великих інструментів забезпечують невелику вагу інструменту, що є зручним для легкого поводження.
  • Жорсткі упори запобігають появі пошкоджень внаслідок перетиску труби.
  • Легкість використання по прямій лінії, завдяки поворотній поперечці та відсутності вільних деталей.
  • Відповідні PES2, PES4, PES6 і PES8 також підходять для метричних труб з відповідним упором.
  • Моделі PES2-2 з конструкцією з двох поперечок забезпечують дві точки стискання на одному інструменті.
  • Компанія Reed пропонує широкий вибір упорів для всіх інструментів для перекриття поліетиленових трубопроводів обтисканням.

ІНФОРМАЦІЯ
Компанія Reed пропонує найкращі інструменти для замикання потоку в поліетиленових трубах діаметром від 1/2″ до 8″. Різні моделі рукояток, для різних розмірів труб та для різного застосування. Рукоятки повзунів полегшують роботу у вузьких місцях та збільшують зусилля важеля для затягування. Точне різьблення під ухилом на гвинті, що подає, забезпечує контрольоване обтискання з низьким зусиллям. Мастильні фітинги в точках тертя роблять роботу гладкішою і продовжують термін служби інструменту. Алюмінієві повзуни анодуються або фарбуються для запобігання використанню з невідповідними елементами. Всі інструменти для перекриття поліетиленових трубопроводів обтисканням використовують жорсткий упор для запобігання пошкодженню, що спричиняє надмірне зусилля обтискання. Декілька налаштувань розміру / SDR на одній парі упорів забезпечують швидкий та зручний захист від надмірного зусилля обтискання для стандартних розмірів труб.

Інструменти перекриття трубопроводів обтисканням компанії REED для всіх труб номінальних розмірів, виготовлених у США, відповідають наступним стандартам: ASTM F1734, ASTM F1041, ASTM F1563. Для всіх труб метричні розміри відповідають стандартам ISO 4437.

ПРИМІТКА: Компанія Reed переконливо рекомендує використовувати статичний заземлюючий пристрій PEGR7 (# 04621) разом із інструментами для перекриття поліетиленових трубопроводів обтисканням. Використовуйте заземлюючий пристрій як запобіжний засіб від накопичення заряду статичної електрики. Розсіюйте заряд і зменшуйте ймовірність виникнення спалаху.