Pump Stick® – Акумуляторний водяний насос

Насос із акумулятором REED Pump Stick® дозволяє відкачувати до 15 галонів (56 л) води за хвилину.

Властивості:

  • Насос з продуктивністю 15 галонів/хв., що працює від літій-іонного акумулятора.
  • Сумісний з акумуляторами різних виробників за допомогою заміни перехідної пластини.
  • Перехідні пластини (адаптери) підходять для акумуляторів з напругою 18-20 В кількох популярних марок електроінструменту.
  • Зносо- та ударостійкі деталі з армованого скловолокном полікарбонату та алюмінієвий корпус гарантують міцність та тривалий термін служби.
  • Безпека забезпечує герметичний водонепроникний вимикач живлення.
  • Надійна магнітна муфта шланга забезпечує швидке та надійне з’єднання.
  • Швидкозмінний двигун для зменшення часу простою.
  • Декілька варіантів фільтрів, що відповідають різним завданням.
  • Поставляється в комплекті із зручною 6-дюймовою рукояткою.

ІНФОРМАЦІЯ
Багатофункціональний та довговічний насос REED Pump Stick® з акумуляторним живленням забезпечує портативність та дозволяє легко позбутися води на будівельному майданчику. Насос для перекачування рідини з акумуляторним живленням має безліч сфер застосування завдяки його конструкції, що адаптується. Оператор зможе використовувати в ньому власні акумулятори на 18-20 В, замінивши перехідну пластину батарей на інший адаптер, призначений для звичайних моделей акумуляторів зсувного типу. Завдяки високоміцному корпусу та алюмінієвому валу цей насос перевершує продукцію конкурентів. З метою забезпечення безпеки кнопка УВІМК/ВИМК зроблена водонепроникною. Для захисту працюючої крильчатки на вибір є кілька варіантів фільтрів, що підходять під різні завдання. Насос REED Pump Stick® поставляється в комплекті зі шлангом довжиною 2 фути, але довжину можна легко збільшити за допомогою 4 та 7-футових подовжувальних шлангів та шлангової муфти. Додаткові шланги та шлангові муфти відмінно підійдуть для глибоких ям. Довга та тонка конструкція дозволяє оператору глибоко занурювати акумуляторний насос для перекачування води в невеликі порожнини, оскільки довжина насоса від нижнього кінчика до випускного отвору для шланга становить лише 38 дюймів. Крім того, насос Pump Stick® може піднімати воду на висоту до 12 футів над нижньою частиною насоса. Зручна рукоятка у верхній частині дозволяє тримати насос на висоті 4 фути, що полегшує його експлуатацію. Для максимально глибокого занурення можна використовувати зручну додаткову 24-дюймову рукоятку, що дозволяє довести загальну довжину насоса до 66,5 дюймів (від краю до краю). Маючи таку універсальність, насос Pump Stick® є незамінним інструментом для підрядників та відділів технічного обслуговування.

ПРИМІТКА: Насос Pump Stick® REED не призначений для використання з легкозаймистими рідинами.