Система з перекриття поліетиленових трубопроводів обтисканням Bear Hug™


Модульна гідравлічна система перекриття поліетиленових труб обтисканням з можливістю вибору ручного або пневматичного насоса.

Властивості:

  • Модульна система перекриття поліетиленових трубопроводів обтисканням, що дозволяє вибирати насос, що використовується.
  • Конструкція зі здвоєними поперечками надає впевненості у роботі.
  • Величезне зусилля стиснення (83 400 фунтів або 371 000 Ньютонів).
  • Вага конструкції від компанії REED майже на 100 фунтів (45 кг) менша, ніж у схожих моделей конкурентів.
  • Залежно від моделі, кожен основний інструмент містить два комплекти упорів з кольоровим маркуванням.
  • Таблиці розмірів/SDR труб див. у PES8BT або PES8BTM.

ІНФОРМАЦІЯ

Bear Hug™ від компанії REED – це модульна система перекриття поліетиленових трубопроводів обтисненням, в якій використовуються гідравлічні циліндри, що забезпечують найкраще в галузі зусилля стиснення (83400 фунтів). Насоси та інструмент розраховані на роботу з тиском 10 000 фунтів на кв. дюйм. Залежно від робочих завдань у поєднанні з інструментом PES8BT можна використовувати пневмогідравлічний насос PESAPA (№04330) або ручний насос PESMPA (№04329). Враховуючи розмір інструменту, компанія REED рекомендує використовувати його вдвох. Для впевненого виконання операції обтиснення конструкції системи Bear Hug використовуються здвоєні поперечки. Крім більш надійного перекриття потоку, дві ділянки обтиснення також є більш безпечним рішенням, так як знижується ймовірність пошкодження труби. Нижня відкидна поперечка із клямкою дозволяє легко виконати обхват труби. Завдяки компактним розмірам і легкій (як для промислового виконання) вазі 175 фунтів модель PES8BT можна підняти і встановити на місце за допомогою великої U-подібної сережки. Система виконує стискання та розтискання за допомогою гідравлічного насоса. Для відведення в інструменті більше не використовуються пружини, які більш схильні до зносу з часом.

Колірне маркування упорів дозволяє легко підібрати необхідний розмір і допомагає оператору швидко переконатися у правильності їх встановлення, що суттєво зменшує кількість помилок з боку користувачів. Стрілки для центрування труби допомагають під час центрування. У комплект базової моделі PES8BT включено упори для поліетиленових труб діаметром від 3 до 8 дюймів (для найбільш поширених у Північній Америці розмірів труб). Крім того, розмір SDR 9 є новим для моделі PES8BT від компанії REED. Модель PES8BTM включає два комплекти упорів для труб метричних розмірів. З метою запобігання пошкодженням, що викликаються надмірним зусиллям обтискання, у всіх інструментах для перекриття поліетиленових трубопроводів обтисканням використовуються жорсткі упори. Декілька варіантів розміру (SDR) на одній парі упорів забезпечують швидкий та зручний захист від надмірного зусилля обтискання для стандартних розмірів труб.

Знімні ручки для перенесення дозволяють зменшити ширину інструменту за потреби. Сідлоподібні хомути прикріплені до інструменту, що дозволяє уникнути втрати. Довжина шлангів складає 12 футів, що дозволяє розташовувати насос на рівні землі (над інструментом). Для підключення заземлювального пристрою можна вибрати одне з двох місць.

ПРИМІТКА:

  • Інструменти для перекриття трубопроводів обтисканням від компанії REED, які використовуються для всіх номінальних розмірів труб, що застосовуються в США, відповідають наступним стандартам: ASTM F1041, ASTM F1563. Для всіх труб метричних розмірів вони відповідають стандартам ISO 4437.
  • Компанія Reed наполегливо рекомендує підключати заземлюючий пристрій PEGR7 (№04621) до інструментів для перекриття поліетиленових трубопроводів обтисканням. Використовуйте заземлюючий пристрій як запобіжний засіб для запобігання накопиченню заряду статичної електрики. Воно дозволяє розсіювати заряд, що знижує ймовірність займання.

УВАГА:

  • Низькі температури можуть позначатися на цілісності труб у процесі їх обтиснення. При температурі нижче 50˚F (10˚C) швидкість стискання та розтискання необхідно знизити.
  • Низькі температури (нижче 50 °F / 10˚C) можуть вплинути на обтискання та призвести до незадовільного контролю потоку. У процесі обтискання дайте трубі достатньо часу для зниження напруги (5-15 хв) і за потреби виконайте подвійне обтискання.