Труборізи PLAS In-Line Rotary™

Інструменти для розрізання пластикових труб Rotary™ чудове рішення для розрізання труб із ПВХ або поліетилену діаметром від 6 дюймів до 28 дюймів (160 – 800 мм), що знаходяться під землею або на землі.

Властивості:

  • Безпечний у використанні, оскільки не призводить до утворення пилу, а стружка залишається на місці різання. Немає небезпеки попадання стружки глибоко у трубу.
  • Для обертання інструменту PLAS навколо труби потрібен простір лише 6-8 дюймів (150-200 мм).
  • Ріже труби неправильної форми завдяки пружним гайкам.
  • Можливість одночасного розрізання ПВХ труб та зняття фаски за допомогою відрізного різця та різця для зняття фаски.
  • Недорогий інструмент для підрядних організацій, що виконують урізання або відрізання труб та подальше повернення трубопроводу в експлуатацію. Знижуйте загальні трудовитрати!

ІНФОРМАЦІЯ
Труборізи PLAS In-Line Rotary™ відмінно підходять для розрізання труб із ПВХ або поліетилену в траншеях або над землею. Для труборізів PLAS потрібен простір навколо труби лише 6-8 дюймів (153-203 мм), що робить їх зручними для застосування в траншеях та знижує витрати на підготовчі роботи. Зовнішні ролики вирівнюють різак на трубі та забезпечують рівний різ. За допомогою різця для зняття фаски PLAS4B* одночасно з розрізанням кожен різак PLAS може формувати фаску 15° з обох сторін різу. Різці з твердосплавною напайкою призначені для розрізання труб з ПВХ, мають великий термін служби і здатні проникати крізь стінки товщиною до 2 дюймів. Для забезпечення оптимального різання поліетиленових труб** компанія Reed розробила різець із зміцненої інструментальної сталі. Кінчик різця спеціальної форми прибирає стружку та полегшує розрізання поліетиленових труб. Завдяки можливості встановити різні різці труборізи РLAS In-Line Rotary™ можна використовувати як для труб з ПВХ, так і для поліетиленових труб.

*Різець для зняття фаски PLAS4B входить до комплекту постачання моделей для ПВХ-труб №№ 04470, 04475, 04480 та 04485, але також може бути включений і в комплекти постачання моделей для поліетиленових труб. Зверніться до компанії REED для отримання більш детальної інформації.

**Обмеження труборізу PLAS, призначеного для поліетиленових труб:
труба діаметром до 14 дюймів (355 мм) – товщина стінки 2 дюйми (51 мм)
труба діаметром до 18 дюймів (500 мм) – товщина стінки 1 1/2 дюйма (38 мм)
труба діаметром до 28 дюймів (800 мм) – товщина стінки 1 дюйм (25,4 мм)