Труборізи з Хомутною клямкою

Труборізи з хомутною клямкою Hinged Cutters™ являють собою 4 ролики для розрізання сталі, нержавіючої сталі, литого та ковкого чавуну за допомогою повороту ручки всього на 90° – 110°.

Властивості:

  • Труборіз з хомутною клямкою – це винахід компанії REED, для якого потрібно всього 4 дюйми (102 мм) зазору навколо труби.
  • Можна використовувати будь-де – в котлованах, під водою, над головою, в трубних естакадах!
  • Ефективний поворот ручки всього 90 – 110 °.

ІНФОРМАЦІЯ
Труборізи з хомутною клямкою Hinged Cutters™ являють собою 4 ролики для розрізання сталі, нержавіючої сталі, литого та ковкого чавуну за допомогою повороту ручки всього на 90° – 110°. Для роботи достатньо лише 4”(125 мм) вільного місця навколо труби. Потужні напрямні гарантують чіткий різ. Завдяки закритій рамі 360 ° вся енергія спрямовується на розрізання труби з найбільшою ефективністю. При такому холодному різанні труб розрізання проводиться без іскор. Це єдиний труборіз з хомутною клямкою, що забезпечує настільки ефективне розрізання та рекомендований для труб з ковкого чавуну, сталі та нержавіючої сталі марки 100. Даний інструмент є винаходом компанії Reed.

Hinged Cutters™ є патентованим винаходом Reed! Вони мають меншу вагу, вимагають менше простору для роботи, при цьому забезпечують гарне зусилля, і операція різання стає простою та оперативною. Труборізи можна використовувати в котлованах, під водою, у вибухонебезпечній атмосфері (холодне різання), в місцях, де заборонено шум, над головою, на трубних естакадах і т.д.