Труборіз із допоміжною рукояткою

“Труборізи, що користуються широким попитом, з додатковою рукояткою дозволяють використовувати спільне зусилля для виконання важких робіт.”

Властивості:

  • Допоміжна рукоятка дозволяє застосовувати колективні зусилля двох людей для різання матеріалів, що мають великий розмір або міцність.
  • Відмінний вибір для розрізання обсадних труб.
  • Ефективний поворот ручки всього 90 – 110 °.

ІНФОРМАЦІЯ
Спеціальні труборізи Hinged Cutters™ з допоміжною ручкою дозволяють застосовувати колективні зусилля двох людей для різання матеріалів, які мають великий розмір або міцність. Труборізи з хомутною клямкою Hinged Cutters™ являють собою 4 ролики для розрізання сталі, нержавіючої сталі, литого та ковкого чавуну за допомогою повороту ручки всього на 90° – 110°. Ці моделі ідеально підходять для розрізання обсадних труб. Потужні напрямні гарантують рівний та чіткий зріз. Завдяки закритій на 360 ° рамі вся енергія спрямовується на різання труби з найбільшою ефективністю. Розрізання проводиться без іскор. Це єдиний труборіз із хомутною клямкою, що забезпечує настільки ефективне розрізання та рекомендований для труб з ковкого чавуну, сталі та нержавіючої сталі марки 100. Hinged Cutter™ є винаходом компанії Reed.