Труборізи для каналізаційних труб

Використовуйте для швидкого, ручного розрізання каналізаційних труб із чавуну, керамічних труб та залізобетонних труб маленького діаметру.

Властивості:

  • Відмінно підходять для різання труб у системах стічних вод.
  • Труборізи для каналізаційних труб використовують тиск ланцюга для обтиснення труби.
  • Компанія Reed удосконалила оригінальний труборіз.
  • Гвинт, що не випадає, у моделі SC49 забезпечує правильне вирівнювання.

Максимальні діаметри труб (виходячи з тиску, що максимально додається):

  • Чавунні каналізаційні труби підвищеної міцності. . . . . . 2-4″ (62-125 мм)
  • Чавунні каналізаційні труби звичайної міцності. . . . . . . . . 2-8″ (62-212 мм)
  • Бетонні труби. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4-6″ (125-160 мм)
  • Чавунні каналізаційні труби No-Hub®. . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 1/2″-8″ (38-212 мм)
  • Керамічні труби. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2-15″ (62-403 мм)

Для збільшення робочого діапазону труборізів, призначених для труб невеликого діаметра, можна придбати подовжувальні ланцюги.

ІНФОРМАЦІЯ
Найшвидший спосіб різання чавунних каналізаційних труб, керамічних труб та бетонних труб малого діаметра – це використання ланцюгових труборізів. Вони відмінно підходять для різання труб у системах стічних вод! Компанія Reed удосконалила оригінальний дизайн шляхом використання міцніших губок і більш надійних регулювальних гвинтів, які взаємозамінні з оригінальними інструментами. Компанія Reed випускає труборізи для каналізаційних труб як із одинарним ходом важеля (модель SC59), так і з храповим механізмом (модель SC49) для робіт у обмежених умовах. У комплект поставки моделі SC49 входить багатофункціональний тріскачковий ключ із посадковим квадратом на 1/2”. Комплект роликів No-Hub® є стандартним для всіх моделей.

Для різання труб з ковкого чавуну компанія Reed рекомендує труборізи з хомутною клямкою Hinged Cutters™ або ротаційні труборізи Low Clearance Rotary™. Для різання труб із цементною або керамічною футеровкою використовуйте універсальний труборіз Reed (UPC) з різальним диском для труб з ливарного та ковкого чавуну.

ПРИМІТКА: Губки та ланцюги труборізу взаємозамінні з моделями Wheeler-Rex®. Як заміна затискного гвинта можна використовувати аналог підвищеної міцності, який підходить для нових і старих моделей Reed, а також для моделей Wheeler-Rex® серії 490. Для моделей Reed серії SC49 і моделей Wheeler-Rex® серії 490 замовляйте деталь з артикулом 98046, а для моделей Reed серії SC59 – із артикулом 98047.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *