Інструменти для перекриття поліетиленових труб обтисканням серії Double Squeeze™ – ручні

REED пропонує найкращі розроблені інструменти для зупинки потоку в поліетиленових трубах діаметром від 1/2” до 8”.

Властивості:

  • Оптимальна конструкція зі здвоєними поперечками для чудового контролю потоку.
  • У нижній поперечці передбачено місце для розміщення рук, що полегшує підняття інструменту.
  • Жорсткі упори запобігають появі пошкоджень внаслідок перетиску труби.
  • Легкість використання по прямій лінії, завдяки поворотній поперечці та відсутності вільних деталей.
  • Алюмінієві деталі моделі PES2 та інших великих інструментів забезпечують невелику вагу інструменту, що є зручним для легкого поводження.
  • Черв’ячна передача на PES4DB і великих моделях була покращена, щоб знизити зусилля оператора.

ІНФОРМАЦІЯ

Інструменти для перекриття поліетиленових труб обтисканням зі здвоєними поперечками мають дві точки затиску, що підвищує надійність стискання та забезпечує оптимальний контроль потоку. Компанія Reed пропонує найкращі інструменти для перекриття поліетиленових труб діаметром від ½” до 8”. На основі відгуків користувачів були зроблені такі покращення, як канавки для рук для підйому, зменшена вага та контрольований стиск без зусилля. Рукоятки повзунів на цих ручних інструментах для перекриття обтисканням полегшують роботу у вузьких місцях та збільшують зусилля важеля для затягування. Точне різьблення під ухилом на гвинті забезпечує рівномірне і плавне обтискання. Мастильні фітинги в точках тертя роблять роботу плавною і продовжують термін служби інструменту. Алюмінієві повзуни анодуються або фарбуються для запобігання використанню з невідповідними елементами. З метою запобігання пошкодженням, що викликаються надмірним зусиллям обтискання, у всіх інструментах для перекриття поліетиленових трубопроводів обтисканням використовуються жорсткі упори. Декілька варіантів розміру (SDR) на одній парі упорів забезпечують зручний захист від надмірного зусилля обтискання для стандартних розмірів труб.

Інструменти перекриття трубопроводів обтисканням компанії REED для всіх труб номінальних розмірів, виготовлених у США, відповідають наступним стандартам: ASTM F1734, ASTM F1041, ASTM F1563. Для всіх труб метричних розмірів вони відповідають стандартам ISO 4437.

ПРИМІТКА: Компанія Reed настійно рекомендує підключати заземлюючий пристрій PEGR7 (№04621) до інструментів для перекриття поліетиленових трубопроводів обтисканням. Використовуйте заземлюючий пристрій як запобіжний засіб, щоб уникнути накопичення заряду статичної електрики. Воно дозволяє розсіювати заряд, що знижує ймовірність займання.