ПЕРЕХІДНИКИ ІНСТРУМЕНТА ДЛЯ ЗНЯТТЯ ФАСКИ BEVEL BOSS®

Використовуйте систему REED, щоб адаптувати прямі шліфувальні машини популярних марок до роботи як інструмент для зняття фаски для пластикових труб.

Властивості:

  • При необхідності прямі шліфувальні машини популярних марок можна перетворити на фаскознімач для пластикових труб.
  • Система REED забезпечує безпеку оператора, високу швидкість роботи та виконання фасок належних розмірів.
  • Довжина фаски на трубі визначається за допомогою підбору фасонної фрези.

ІНФОРМАЦІЯ
Комплекти перехідників інструменту для зняття фаски REED уможливлюють використання прямих шліфувальних машин Bosch®, Milwaukee® та DeWalt® як інструмент для зняття фаски на пластикових трубах. Виберіть модель, яка відповідає вибраній прямій шліфувальній машині, та дотримуйтесь інструкцій з встановлення. Потрібно використання фасонної фрези, що продається окремо. Акумуляторні інструменти для зняття фаски компанії REED забезпечують безпеку оператора в процесі виконання робіт у польових умовах, у тому числі при знятті фасок на нерухомих трубах. Крім безпеки на робочому майданчику, система REED також забезпечує високу швидкість роботи та виконання фасок необхідних розмірів.

увага: У деяких країнах споживачам, які використовують власні прямі шліфувальні машини, може знадобитися замінити цангу шліфувальної машини для забезпечення відповідності з фасонними фрезами REED.