Тиски для роботи в польових умовах

Тиска для роботи в польових умовах призначена для фіксації труб діаметром до 20” (500 мм), що чудово підходить для використання на робочих майданчиках.

Властивності:

  • Призначаються для проведення робіт, які потрібні перед укладанням трубопроводу в траншею, а також для експлуатації у важких або польових умовах.
  • За допомогою лещат забезпечується стягування ланцюга гладких губок, що притискає трубу до підставки.
  • Ідеально підходять для застосування в якості опор при різанні труб за допомогою таких інструментів REED, як труборізи з хомутною клямкою, Роторні труборізи та універсальні труборізи.

ІНФОРМАЦІЯ
Трубні лещата для роботи в польових умовах призначені для фіксації труб діаметром до 20” (500 мм). Дозволяють фіксувати труби більшого діаметру, ніж інші лещата REED, і навантажувати їх вагою до 909 кг при власній вазі лише 10 кг (без ніжок та осьової штанги). Оптимальний вибір для проведення робіт, що потрібні перед укладанням трубопроводу в траншею, та розрізання труб, розташованих над землею. Будь-яке необхідне поєднання висоти та довжини лещат завдяки можливості використовувати для ніжок та осьової штанги відрізки власної труби.