ТРУБОРІЗИ 2″

“Дозволяють виконати ідеальний зріз під прямим кутом на трубах зі сталі (у тому числі нержавіючої) або чавуну, не залишаючи задирок.”

Властивості:

  • Широкі ролики допомагають зробити ідеальний зріз під прямим кутом.
  • Не залишають задирок, що важливо для подальших робіт з нарізування різьблення.

ІНФОРМАЦІЯ
Компанія Reed пропонує різноманітні труборізи для сталевих труб (як із напрямними, так і без). Стандартні труборізи без напрямних мають міцну конструкцію з ковкого чавуну. Широкі ролики забезпечують ідеально рівний зріз. Ці труборізи використовуються для сталевих труб, нержавіючої сталі або литого чавуну в залежності від типу встановлених роликів. Найтонші ролики з інструментальної сталі найвищої якості, що використовуються в них, роблять процес різання максимально швидким і легким. Гострі ролики дозволяють використовувати коротший важіль, що дуже зручно для роботи в умовах обмеженого простору. Труборізи для сталевих труб не залишають задирок, що важливо для робіт з нарізування різьблення.

Труборізи для сталевих труб 2-3 та 4-3 з трьома дисками (без роликів) забезпечує більшу площу різання та менший кут повороту рукоятки. 4-дюймові труборізи йдуть у комплекті з другою рукояткою, яка допомагає повертати труборіз навколо труби. Використовувати другу ручку не обов’язково.

Відрізні ролики розташовані на протилежній від оператора стороні, тому труборізи сталі компанії Reed простіше розташовувати по лінії розмітки різу. Відрізні ролики можна швидко та легко змінити завдяки кільцю зверху відрізного ролика, що спрощує встановлення втулки у другий отвір.