ТРУБОРІЗИ PLAS HAND-OVER-HAND ROTARY™

Труборізи PLAS Hand-over-Hand Rotary™ оснащені прикріпленими ручками, які дозволяють швидко повертати їх вручну.

Властивості:

  • Відмінно підходять для розрізання труб із ПВХ або поліетилену в траншеях чи над землею.
  • Прикріплені рукоятки дозволяють здійснювати швидке обертання та вдвічі скорочують час роботи порівняно із стандартним труборізом PLAS.
  • Залишають відходи (не пил та не стружку), які можна легко прибрати.
  • Можливість одночасного розрізання ПВХ труб та зняття фаски за допомогою відрізного різця та різця для зняття фаски.
  • Легко транспортуються та швидко встановлюються на труби з поліетилену та ПВХ.

ІНФОРМАЦІЯ
Ексклюзивні труборізи PLAS Hand-over-Hand Rotary™ виробництва компанії REED чудово справляється з різкою трубою діаметром від 4 до 12 дюймів (106-335 мм) з поліетилену та ПВХ у траншеях або над землею. Вони оснащуються ручками, які дозволяють швидко обертати труборіз. Після встановлення труборіза на трубі оператор виконує одне обертання, подає відрізний різець ближче до труби, а потім продовжує здійснювати обертання та подачу в потрібному обсязі. Для моделей OH потрібен вільний простір 11 дюймів (280 мм). Якщо порівнювати зі стандартною моделлю PLAS, наявність прикріплених рукояток дозволяє не змінювати положення рукоятки після кожного обертання. Крім того, інтегровані ручки зручні тим, що відсутні незакріплені деталі.

Зовнішні ролики вирівнюють різак на трубі та забезпечують рівний різ. За допомогою різця для зняття фаски PLAS4B* одночасно з розрізанням кожен різак PLAS може формувати фаску 15° з обох сторін різу. Різці з твердосплавною напайкою призначені для розрізання труб з ПВХ, мають великий термін служби і здатні проникати крізь стінки товщиною до 2 дюймів. Для різання поліетиленових труб** компанія Reed розробила різець із зміцненої інструментальної сталі. Кінчик різця спеціальної форми прибирає стружку та полегшує розрізання поліетиленових труб. Завдяки можливості встановити різні різці труборізи РLAS In-Line Rotary™ можна використовувати як для труб з ПВХ, так і для поліетиленових труб.

*Різець для зняття фаски PLAS4B входить до комплекту постачання моделей для ПВХ-труб №№ 04463 та 04469, але також може бути включений і в комплекти постачання моделей для поліетиленових труб. Зверніться до компанії REED для отримання більш детальної інформації.

**Труборізи PLAS будуть призначені для різання труб із ПВХ та поліетилену. Обмеження труборізу PLAS, призначеного для поліетиленових труб:
поліетиленова труба діаметром до 12 дюймів – товщина стінки 2 дюйми (38,1 мм)