ТРУБНІ ЛЕЩАТА НА ТРИНОГУ – R450+, R470+, R40+

Переносні трубні лещата виготовлені з товстої сталі і мають шарнірні деталі, що з’єднуються внахлест, і регульований затискач піддона, що гарантує їх надійну роботу.

Властивості:

  • Переставні двосторонні метеликові губки запатентованої конструкції.
  • Дуже міцна конструкція, в тому числі завдяки шарнірним деталям, що з’єднуються внахлест, і регульованому затиску піддона.
  • Розташування ручки дозволяє переносити триногу максимально зручно.
  • Бортики піддону, що складається, перешкоджають скочування або падіння інструментів і деталей.

ІНФОРМАЦІЯ
Трубні лещата на тринозі REED є одними з найміцніших. У їх конструкції використана товста сталь, що з’єднуються внахлест шарнірні деталі і регульований затискач піддона (а не настановний гвинт), що забезпечують міцність піддону і всього переносного верстата навіть після багатьох годин його експлуатації. Надміцна конструкція дозволяє працювати з трубами діаметром до 6 дюймів. Триноги компактно складаються, мають м’яку ручку, розташовану в точці рівноваги, і мають невелику вагу, що робить їх кращими портативними трубними лещатами на тринозі серед усіх аналогічних інструментів, представлених на ринку. R470+ має ті ж відмінні характеристики, що і R450+, проте в цій моделі використовується стіл зі збільшеним на 60% розміром і розташована під кутом 45° кривошипна рукоятка.

Всі трубні лещата на тринозі REED оснащуються двосторонніми губками-«метеликами» запатентованої конструкції, що дає 15-відсоткову економію в порівнянні з покупкою ще одного набору губок. Ви просто перевертаєте губки іншою стороною і заощаджуєте на покупці цієї змінної деталі. В унікальних двосторонніх губках моделей R450P, R470P та R470PAL одна їхня робоча поверхня має неопренове покриття (для роботи з пластиковими трубами та трубами з м’яких металів), а інша – звичайна (для металевих труб). Неопренове покриття губок захищає пластикові труби та труби з м’яких металів від пошкоджень. Встановлення губок у потрібне положення виконується легко та швидко.

Модель R40+ укомплектована хомутними трубними лещатами для труб діаметром до 2 ½ дюймів і побудована на такій же міцній тринозі. Двосторонні губки суттєво збільшують інтервал їх заміни.

На запит надається перелік взаємозамінних деталей REED/RIDGID®, які підходять до моделей тисків RIDGID® 460 та 40.