Інструменти для труб великого діаметру відрізні ролики

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ТРУБ ВЕЛИКОГО ДІАМЕТРУ

Інструменти REED для труб великого діаметру з великим запасом відповідають вимогам найскладніших проектів та розраховані на тривалий термін служби. Ці інструменти мають унікальні характеристики для роботи з великими трубами і зберігатимуть ваш час і нерви. Асортимент продукції включає таке обладнання для розрізання труб великого діаметру, як пневматичні універсальні труборізи, які здатні розрізати труби із зовнішнім діаметром до 48 дюймів, а також інструменти для зупинки потоку в поліетиленових трубах, стрічкові ключі і багато іншого. Ознайомтеся з повним асортиментом надійних інструментів для труб великого діаметру за посиланням унизу.

Труборізи та Акумуляторні інструменти для зняття фаски Bevel Boss®відрізні ролики

Пристрій для зняття фаски з акумуляторною батареєю для зняття фаски із зовнішньої або внутрішньої сторони пластикової труби

Інструменти для перекриття поліетиленових труб

Reed пропонує найкращі інструменти для перекриття поліетиленових труб діаметром від 1/2″ до 8″ (від 12 мм до 200 мм).

Труборізи PLAS In-Line Rotary™

Инструменты для разрезания пластиковых труб Rotary™ превосходное решение для разрезания труб из ПВХ или полиэтилена диаметром  от 6 дюймов до 28 дюймов (160 – 800 мм) находящихся под землей или на земле.

Універсальні труборізи

За допомогою легких, простих у використанні універсальних труборізів (UPC) можна працювати з трубами діаметром 6–48” (150–1300 мм) із ковкого чавуну, чавуну, кераміки, бетону, сталі, ПВХ та ПЕ.

Труборізи гільйотинного типу

Труборізи гільйотинного типу забезпечують гладкий прямокутний розріз поліетиленових труб середньої та високої щільності.

Труборізи з Хомутною клямкою

Труборезы с хомутной защелкой Hinged Cutters™ представляют собой 4 ролика для разрезания стали, нержавеющей стали, литого и ковкого чугуна при помощи поворота ручки всего на 90° – 110°.

Роторні труборізи

Роторные труборезы могут разрезать трубы больших диаметров, большинство труб из нержавеющей стали, ковкого чугуна и литого железа в условиях небольшого пространства.

пила з пневматичним приводом

Пила Saw It® приводиться в дію пневматичною енергією та розрізає сталеві та пластикові труби за допомогою зворотно-поступальних рухів полотна.

Тіски для роботи в польових умовах

Тіска для роботи в польових умовах призначена для фіксації труб діаметром до 20” (500 мм), що чудово підходить для використання на робочих майданчиках.

Труборізи для каналізаційних труб

Використовуйте для швидкого, ручного розрізання каналізаційних труб із чавуну, керамічних труб та залізобетонних труб маленького діаметру.