Труборізи та відрізні ролики

Компанія REED пропонує широкий асортимент труборізів та відрізних роликів для промисловості та підрядних організацій. Наші труборізи призначені для розрізання пластикових та металевих труб різного зовнішнього діаметра та ваги, задовольняючи всі проектні потреби. Ми пропонуємо найширшу номенклатуру відрізних роликів для всіх типів труб та трубопровідних систем. Всі відрізні ролики компанії Reed виготовляються з надзвичайно міцної сталі, завдяки чому вони легко ріжуть труби і залишають менше задирок.

Локальні партнери-дистриб’ютори компанії REED зможуть швидко підібрати труборіз під ваші потреби. З усіх питань ви завжди можете зв’язатися із компанією REED.

Відрізні ролики
Всі ріжучі диски компанії Reed виготовлені з удароміцної інструментальної сталі, а аналоги, що конкурують, виконані з легованої або інструментальної сталі нижчої якості.
Швидкороз’ємний труборіз

Максимально точне та легке розрізання за допомогою труборізів Quick Release труб з міді, алюмінію, тонкостінної сталі та нержавіючої сталі.

ТРУБОРІЗИ 2″

“Дозволяють виконати ідеальний зріз під прямим кутом на трубах зі сталі (у тому числі нержавіючої) або чавуну, не залишаючи задирок.”

ТРУБОРІЗИ 2″ З НАПРЯМНИМИ

Труборіз з направляючою допомагає досягти рівного зрізу на сталевій чи чавунній трубі.

Труборізи для каналізаційних труб

Використовуйте для швидкого, ручного розрізання каналізаційних труб із чавуну, керамічних труб та залізобетонних труб маленького діаметру.

Універсальні труборізи

За допомогою легких, простих у використанні універсальних труборізів (UPC) можна працювати з трубами діаметром 6–48” (150–1300 мм) із ковкого чавуну, чавуну, кераміки, бетону, сталі, ПВХ та ПЕ.

Фільтр з регулятором тиску та лубрикатором

Пристрій FRL (фільтр із регулятором тиску та лубрикатором) є ключовим для підготовки чистого повітря для пневматичних інструментів.

Пила з пневматичним приводом

Пила Saw It® приводиться в дію пневматичною енергією та розрізає сталеві та пластикові труби за допомогою зворотно-поступальних рухів полотна.

Полотна для механічних ножівкових пилок.

Ці полотна стануть кращим вибором для пили Reed Saw It® та для інших механічних ножівкових пилок, вони забезпечують швидкість, прямолінійність розрізу, довговічність та безпеку.

Труборізи з Хомутною клямкою

Труборізи з хомутною клямкою Hinged Cutters™ являють собою 4 ролики для розрізання сталі, нержавіючої сталі, литого та ковкого чавуну за допомогою повороту ручки всього на 90° – 110°.

Труборіз із допоміжною рукояткою

“Труборізи, що користуються широким попитом, з додатковою рукояткою дозволяють використовувати спільне зусилля для виконання важких робіт.”

Роторні низькопрофільні труборізи для важкодоступних місць

Ротаційні труборізи компанії Reed для невеликого простору забезпечують швидке розрізання труби у невеликому просторі.

Роторні труборізи

Роторні труборізи можуть розрізати труби великих діаметрів, більшість труб з нержавіючої сталі, ковкого чавуну та литого заліза в умовах невеликого простору.