Пила з пневматичним приводом

Пила Saw It® приводиться в дію пневматичною енергією та розрізає сталеві та пластикові труби за допомогою зворотно-поступальних рухів полотна.

Властивості:

 • Пневматична шабельна пилка Saw It® чудово підходить для розрізання пластмасових та сталевих труб і є чудовим інструментом для важкодоступних місць.
 • При відпусканні дроселя запобіжний вимикач здійснює миттєве вимкнення.
 • Пневматичний (повітряний) двигун унеможливлює ураження електричним струмом.
 • Жодних вихлопних газів, як у бензопил.
 • Ріжучі полотна продаються окремо. Рекомендується використовувати машинні ножівкові полотна Reed.
 • Підготовка ділянки вимагає менше земляних робіт, ніж інших відрізних інструментів.
 • На відміну від електричних інструментів, що працюють на бензині, пила може використовуватися в несприятливих умовах навколишнього середовища, наприклад, зануреної у воду.
 • Тиски Saw It® та напрямні для різального полотна Saw It® забезпечують кращу стійкість.
 • Полотна продаються окремо. Рекомендується використовувати полотна Reed для механічних ножівкових пилок.

ІНФОРМАЦІЯ
Пневматична шабельна пилка Saw It® викликає зворотно-поступальні рухи ріжучого полотна. При використанні полотен для механічних ножівкових пилок (продаються окремо) ця пилка ріже труби зі звичайної та нержавіючої сталі, а також пластикові (наприклад, C900) та поліетиленові труби. Модель SAWITSD2 приводиться в дію пневматичною енергією, оснащена потужним двигуном на 2 л. і дозволяє регулювати напрямок потоку повітря, що відводиться. Пила Saw It® вільно повертається, легко вмикається та плавно працює. Забезпечення безпеки від випадкового включення пилки при ненавмисному ударі або натисканні на пусковий механізм здійснюється за допомогою запобіжника на пусковому механізмі. Для безперешкодного руху полотна пилки Saw It® зазор за трубою має становити 6”. Підготовка ділянки вимагає менше земляних робіт, ніж інших відрізних інструментів. Пневматичний привід унеможливлює поразку електричним струмом. На відміну від інструментів з приводом від двигуна внутрішнього згоряння цей пристрій не виробляє вихлопних газів. Пневматична шабельна пилка Saw It, на відміну від електричних інструментів, що працюють на бензині, може використовуватися в несприятливих умовах навколишнього середовища, наприклад, у воді.

Для закріплення пилки рекомендується використовувати лещата Saw It® (продаються окремо), що забезпечують її стійкість та безпеку під час різання. Додаткові напрямні для різального полотна забезпечують перпендикулярність зрізу. Максимальний діаметр залежить від довжини полотна та напрямних. Пневматична шабельна пилка Saw it® ріже труби діаметром до 24” при використанні лещат Saw it® та 12” подовжувача ланцюга. Пила Saw it® ріже труби діаметром до 20” (500 мм) при використанні рекомендованих напрямних для полотна SAWITBG30. Пневматичні пилки менш пожежонебезпечні в порівнянні з бензиновими і навіть деякими електричними пилками. Тим не менш, не рекомендується використовувати пилку Saw it® для різання газопроводів.

ПРИМІТКИ:

 • Завжди використовуйте блок підготовки повітря (FRL) із пневматичними інструментами Reed, такими як пила Saw It®. Для зручності користувачів Reed пропонує FRL №97591.
 • Тиски Saw It №04600 підходять для труб діаметром 4” – 12”. При використанні одного подовжувача ланцюга довжиною 6” або 12” діаметр збільшується до 18” або 24” відповідно.
 • Пиляльні полотна з 14 зубами на дюйм працюють з матеріалами завтовшки не менше 1/8”. Пиляльні полотна з 8 зубами на дюйм працюють з матеріалами завтовшки не менше 3/16”. При роботі з менш твердими матеріалами, наприклад, із пластмасою, рекомендується використовувати полотна з меншою кількістю зубів.

Ця пила безпечніша, ніж бензопила, а при використанні разом із лещатами Saw It® вона ще й ріже рівніше. Тиски Saw It® дозволяють пилці перпендикулярно входити в трубу, і завдяки цьому покращується контроль процесу розрізання. При застосуванні лещат забезпечується ЛЕГКІСТЬ керування пилкою.