ПРО КОМПАНІЮ

Перед портретами 1-го, 2-го та 3-го поколінь Райтов у компанії Reed Manufacturing стоять (зліва направо) Скотт Райт (5-е покоління), Ральф Райт (4-е покоління) та Марк Райт (5-е покоління) . П’ять поколінь Райтов створили велику компанію і зробили видатний внесок у суспільство. Компанія Reed Manufacturing надає велику підтримку місцевим та регіональним благодійним організаціям та громадським програмам. Крім того, ми заохочуємо роботу колективу Reed на благо суспільства, безоплатно надаючи свій час, кошти та послуги.

ІСТОРІЯ:
Компанія Reed Manufacturing з міста Ері, штат Пенсільванія, на 125-річчя роботи представляє високоякісні інструменти та лещата для професіоналів. Карл Рід, нащадок однієї з сімей, які заснували Ері, разом із трьома партнерами розпочав свій бізнес у 1896 році. 1899 року вони подали документи на реєстрацію компанії Reed Manufacturing. У заявці йшлося, що в них є капітал у розмірі 100 000 доларів, і що вони виробляють різноманітну продукцію, включаючи трубні ключі та сантехнічні матеріали, як і досі, а також ваги, велосипеди та пральні машини. У тому ж році вони збудували культову будівлю, увиту плющем, за адресою 1425 West 8th Street.

У 1902 році Рубен Райт з Вестфілда, штат Нью-Йорк (всього за 35 миль від Ері), який сколотив свій стан на продажу матеріалів за часів золотої лихоманки та на інвестиціях у лісоматеріали, купив компанію і призначив свого старшого сина Пола президентом, а молодшого сина Росса – фінансовий директор. Праправнуки Рубена, Скотт (президент компанії та голова ради директорів) та Марк (на пенсії, член ради директорів), і досі беруть активну участь у діяльності REED.

У 1915 році лещата для верстатів REED були нагороджені золотою медаллю на Панамо-Тихоокеанській міжнародній виставці в Сан-Франциско. Брати Орвілл та Вілбур, далекі родичі Райта, використовували лещата REED у своїй велосипедній/авіаційній майстерні в Дейтоні. REED виступала оборонним підрядником під час обох світових воєн, виробляючи інвентар, штампи та труборізи під час Першої світової війни, а також гайкові ключі, турбінні лопатки та підвіски авіаційних двигунів під час Другої світової війни. Крім того, їхній прес для обробки комірів під назвою Shaw Machine («машина Шоу») був встановлений на всіх кораблях ВМФ, а також його можна було зустріти в більшості комерційних пралень по всій території Сполучених Штатів. 1947 року компанія розширилася, додавши другий завод за адресою 421 West 12th Street. Ця нерухомість була продана в 1985 році і компанія REED продовжувала розширюватися за рахунок продажів по всьому світу. З самого початку існування REED займається експортом і підтримує тісні зв’язки з Європою та іншими регіонами. Число співробітників, які займалися експортом, постійно зростало, і до 1993 року компанія експортувала продукцію до 75 країн. Штаб-квартира REED, як і раніше, розташована в історичній будівлі за адресою 1425 West 8th Street, і компанія залишається візитною карткою міста Ері.

ВДОСКОНАЛЕННЯ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ:
У 2021 році компанія REED відсвяткує 125-річчя безперервної діяльності. З моменту заснування компанії REED наші співробітники постійно винаходять інструменти, які стають галузевими стандартами: труборізи серії Quick Release™, різні інструменти для пластикових труб, лещата, а також труборізи з хомутною клямкою та роторні труборізи для труб великого діаметру. Окрім розробки нових інструментів, компанія REED з року в рік впроваджує покращення, що ініціюються кінцевими споживачами, та вдосконалює існуючі інструменти. Позначення «КРАЩИЙ» присвоюється інструменту, якість, переваги або продуктивність якого були значно покращені в порівнянні з усіма попередніми версіями. Таке постійне вдосконалення є перевагою при купівлі інструментів Reed. Пояснення «ЧОМУ REED» у нашій документації та на сайті містять інформацію, чому саме цей інструмент REED перевершує будь-який інший інструмент, який представлений на ринку. Цю інформацію також можна впевнено використовувати для порівняння продукції REED з виробами конкурентів. Щороку лінійка інструментів REED поповнюється різноманітними новинками та вдосконаленнями. Серед останніх новинок: насос для перекачування води Pump Stick®, зенківки для фітингів Clean Ream Extreme®, інструмент для зняття фаски Bevel Boss™, інструменти для перекриття трубопроводів обтисканням Bear Hug™, а також інші інструменти з покращеною продуктивністю. Компанія REED пишається виробництвом високоякісних інструментів.

СЕРВІС:
Ставлячи за мету забезпечувати найвищу якість обслуговування клієнтів, компанія REED прагне відвантажувати 95 % замовлень протягом трьох днів. Оскільки багато продавців-консультантів проходять навчання у фахівців відділу продажів, вони знають інструменти, галузь та відповіді практично на всі питання. Співробітники служби підтримки клієнтів компанії REED завжди прагнуть швидко виконувати термінові замовлення в день їх отримання, тим самим допомагаючи дистриб’юторам та користувачам інструментів виконувати свої власні зобов’язання. Всі співробітники компанії REED, регіональні менеджери та представники працюють спільно, щоб надавати чудовий сервіс дистриб’юторам та користувачам інструментів.

КУЛЬТУРА:
REED buildingСекрет тривалого та зростаючого успіху компанії REED можна пояснити його корпоративною політикою щодо високого рівня кваліфікації співробітників, кожен з яких робить свій винятковий внесок у виробництво та сервіс. Протягом останніх 125 років компанія Reed Manufacturing невпинно працювала на благо округу Ері через організацію United Way та її попередницю Community Chest. Компанія REED та її співробітники підтримали десятки організацій у різних категоріях: від мистецтва до скаутського руху та медицини. Наші співробітники з особистої ініціативи робили свій внесок у різні фонди, у тому числі й у облігації військової позики. Завдяки спільній участі в управлінні та розподілі прибутку між усіма учасниками, професіоналізм співробітників, продукція та послуги компанії REED продовжать покращуватись. REED – це прогресивна компанія, яка продовжуватиме працювати над покращенням своїх пропозицій для клієнтів та протягом наступних 125 років.

ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ:
Детальнішу інформацію про інструменти можна отримати не тільки від співробітників REED, але й на веб-сайті www.reedmfgco.com, де представлений великий обсяг інформації про продукцію та історію компанії. База даних «ДЕ КУПИТИ» допоможе знайти найбільш зручне місце для покупки інструментів REED по всьому світу. Для економії часу скористайтесь пошуковим сервісом, щоб підібрати відповідний відрізний ролик REED для труборізу будь-якого виробника. Для максимального охоплення цільової аудиторії в усьому світі веб-сайт перекладено іспанською, французькою, німецькою, китайською, російською та японською мовами (наведіть курсор на значок глобуса на головній сторінці). У 90 країнах світу компанія REED здійснює продаж наступних основних категорій інструментів:

 • Труборізи та відрізні ролики
 • Інструменти для труб великого діаметру
 • Інструменти для обробки пластикових труб
 • Інструменти та верстати для монтажу водопровідних систем
 • Жолобонакатники, приводи, різьбонарізні інструменти та різьбонакатні гребінки
 • Тиски
 • Ключі
 • Інструменти загального призначення

ДИСТРИБУЦІЯ:
Продаж продукції REED професіоналам здійснюється лише через традиційних дистриб’юторів, оскільки хороші дистриб’ютори підвищують ефективність бізнесу такими важливими способами:

 • Вся продукція REED продається через традиційні дистриб’ютори.
 • Місцеві дистриб’ютори надають інформацію як про існуючі, так і про нові якісні інструменти REED.
 • Місцеві дистриб’ютори вирішують такі завдання, як надання рекомендацій щодо вибору продукції, курування замовлення та ідентифікація деталей на інструментах REED.
 • Навіть інтернет-магазини, які продають нашу продукцію, мають офлайнові магазини, і вони є офіційними дистриб’юторами компанії REED.