ГАРАНТІЯ КОМПАНІЇ REED

Компанія REED ремонтуватиме або замінюватиме інструменти з будь-якими несправностями через дефекти матеріалів або виготовлення протягом одного (1) року або п’яти (5) років з дати покупки, залежно від обставин. Ця гарантія не поширюється на несправність деталей через неправильне поводження з інструментами, неправильне використання або пошкодження, викликане ремонтом або модифікаціями фахівцями з ремонту, неавторизованими компанією REED. Ця гарантія поширюється лише на інструменти виробництва компанії REED і не поширюється на приладдя. Ця гарантія поширюється виключно на первісного покупця.

Один (1) рік гарантії: Блоки живлення для пневматичних, електричних, гідравлічних та акумуляторних інструментів мають один рік гарантії. Це також стосується насосів REED, двигунів універсальних труборізів, силових приводів, різальних електроінструментів, різьбонарізних верстатів, акумуляторних батарей і зарядних пристроїв.

П’ять (5) років гарантії: Якщо на інструмент виробництва компанії REED не вказано один (1) рік гарантії, він має п’ять (5) років гарантії від компанії REED.

ПРОДОВЖЕННЯ ГАРАНТІЇ ТРЕТІМИ СТОРОНАМИ ЗАБОРОНЕНО. ГАРАНТІЇ, ПОВ’ЯЗАНІ З КОМЕРЦІЙНОЮ ЦІННІСТЮ АБО ПРИГОДНІ ДЛЯ КОНКРЕТНОГО ЗАСТОСУВАННЯ, НЕ ДІЮТЬ.

Претензії щодо гарантії не приймаються, якщо товар отриманий інакше, ніж за передоплатою заводу компанії REED. Усі претензії щодо гарантійного обслуговування обмежуються ремонтом або заміною, на вибір компанії REED, безкоштовно для замовника. Компанія REED не несе відповідальності за будь-які збитки, включаючи побічні або непрямі збитки. Ця гарантія надає особливі юридичні права, замовники можуть мати інші права, залежно від штату, провінції або країни.